Туреччина

Зазирнути у блакитні очі Туреччини…

Турецькі краєвиди подібні живим картинам. Турецька архітектура вражає та назавжди залишає слід у пам’яті. Турецькі традиції та культура — ніби скарбниця із дорогоцінностями, що відкривається не кожному.

До Туреччини завжди хочеться повертатися, навіть якщо Ви неодноразово тут бували. Ця мальовнича країна — багатогранна! Попри те, що вона вважається колискою людства, у сучасному світі вона так само широко відома як край пригод та нескінченних курортів на будь-який смак. І це лише деякі з багатьох граней безмежного океану під назвою Туреччина!

Туреччина — це не лише “all-inclusive”, курорти та пляжний відпочинок за вигідними цінами. Ця держава має неймовірно цікаву, довгу та заплутану історію, з якою має неодмінно ознайомитись кожен мандрівник!

Протягом тисячоліть до нашої ери на території Туреччини проживало багато народів, кожен з яких зіграв свою роль у розвитку майбутньої країни. Греки залишили по собі храм Артеміди в Ефесі, який вважається одним із семи стародавніх чудес світу. Від римлян Туреччина отримала будівлю базиліки Святого Іоанна, названої на честь улюбленого учня Христа. А в місті Галікарнас можна на власні очі побачити руїни мавзолею царя Мавсола: ця визначна пам’ятка лишилась після народу карійців.

Варто також відкрити для себе унікальну турецьку архітектуру. До категорії “must-see”, безперечно, належить Софійський собор у Стамбулі. Це собор-музей часів Візантійської імперії, що є не просто символом, але й візитною карткою турецької столиці та усієї країни загалом. Він являє собою величну базиліку із величезною баневою системою. А зсередини музей оздоблений мозаїкою періоду 9-10 століть.

Султанахмет або Блакитна мечеть — один з найбільш відвідуваних храмів у Туреччині. Це цілком виправдовується багатьма особливостями мечеті, які й приваблюють відвідувачів з усього світу.

Перше — зовнішній вигляд та розмір, від яких перехоплює подих: Султанахмет вважається однією з найгарніших та найбільших турецьких мечетей. Друге — архітектурні риси: унікальне планування численних куполів, ансамбль елементів зовнішнього та внутрішнього оздоблення, симетрія високих мінаретів — усе це стало приводом вважати мечеть одним з найгеніальніших шедеврів архітектури не лише на рівні країни, але й світу!

За різноманіття чудес на території Туреччини цю державу можна по праву називати чудесною! Памуккале — ще одне унікальне місце в Туреччині, що дійсно заслуговує на увагу. Уявіть: величезні білі тераси з вапняку, схожі на сходинки, з яких стікає лазурова вода…

Ці виняткові рельєфні рівні, що також називають “травертинами”, утворилися внаслідок природних вапняних відкладень. Їх спричинила активна діяльність місцевих термальних джерел: вода температурою від 43°C до 100°C, збагачена солями кальцію, виривалась на поверхню гірських порід та поступово стікала вниз по схилах.

За умови такої високої температури вода випарювалась, а кристалики солі залишались на поверхні землі, утворюючи численні шари рік за роком. Саме так у 65 кілометрах від турецького міста Денізлі народилась краса, задумана самою природою!

Погляньте на Туреччину свіжим поглядом і Ви відкриєте для себе безліч сюрпризів на будь-який смак та гаманець!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку