Малайзія

Малайзія: дещо інакша Азія

З величезного аеропорту коридором з безлічі модних бутиків, ресторанів, спа-салонів Ви потрапляєте до яскравої й гучної Куала-Лумпур — столиці острівної Малайзії. Й поки Ви їдете вулицями міста, над головою височіють скляні вежі, хмарочоси-близнюки Петронас та багаторівневі автомобільні дорожні розв’язки… Так зазвичай зустрічає Малайзія — така контрастна й абсолютно не схожа на своїх сусідок Камбоджу, Індонезію, Лаос!

Столиця Малайзії Куала-Лумпур — сучасний мегаполіс, в якому є все необхідне як для місцевих мешканців, так і для туристів.

Насичене нічне життя, широкий вибір численних величезних шопінг-молів та розважальних центрів, готелі у різноманітних стилях на будь-який смак — усе це закохає в себе мандрівників, що обожнюють гамір великого міста, в якому вирує життя.

На додачу до усіх цих благ цивілізації в місті також багато зелених зон, парків та скверів — своєрідних куточків спокою серед виру міських подій, де можна відпочити в родинному колі чи просто побути на самоті.

Вибір парків — дійсно великий: тут є й Центральний ботанічний сад — територія мальовничої малайської флори, і Парк метеликів, де можна дізнатись багато цікавого про цих комах, і Сад орхідей, цілком присвячений цим прекрасним квітам, і Пташиний парк, де зібрано цілі колекції рідкісних різновидів птахів.

Втім дуже часто стається так, що столиця держави яскраво контрастує поряд з рештою її міст.

Це також відчувається в Малайзії, хоч і не так різко, як, наприклад, в Індії.

Відвідання найважливіших туристичних місць, розташованих на невеличких островах, допоможе у найбільш повній мірі відкрити колоніальну сторінку історії країни.

Протягом тривалого періоду — близько півстоліття значна частина Малайзії підпорядковувалась Великобританії.

Проте сьогодні до цієї гілки історії держави малайці ставляться із гумором.

У містечку Джорджтаун, що на острові Пенанг, можна часто бачити образ англійського колонізатора в сюжетах вуличного стінопису.

До того ж, на острові є ціле різноманіття історичних пам’яток та храмів, розміщених переважно на височинах, з яких відкриваються чудові краєвиди.

Цікавим варіантом продовження подорожі можуть стати поїздки з одного острова на інший поромом, що тут є досить поширеним видом транспорту.

Так можна дістатись з Пенанга на архіпелаг Лангкаві: тут — одні з найкращих пляжів у Малайзії після пляжів штату Келантан.

Коли вже отримано враження від барвистої малайської столиці, необхідні факти з історії краю та насолоду від пляжного відпочинку — залишається головне: не забути побачити перлини тропічної екзотичної малайської природи!

Більшість з них Ви обов’язково знайдете у національному парку Таман-Негара, на найвищій горі країни — Кінабалу, а також — у печерах Бату поруч з однойменним храмом.

Саме час відкрити для себе новий відтінок Азії — феєричну Малайзію!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку