Питання та відповіді

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювань на тур. При складанні заявки на тур Ви можете вказати свої побажання щодо пріоритетного місця в автобусі. При розподілі місць ми намагаємося максимально врахувати всі Ваші побажання. Викупити бажані місця в автобусі – неможливо.

Ви можете вибрати та оплатити факультативи при бронюванні туру в офісі. Але ми радимо визначитися з додатковими екскурсіями під час подорожі, враховуючи всі чинники (погода і т.д.). В такому випадку оплата відбувається на місці гіду. Оплата здійснюється у валюті туру.

За 2-3 дні до вильоту Ви отримаєте на свій e-mail інформаційний лист, де будуть вказані контакти гіда, сторони, що зустрічає, представника фірми-партнера та інші необхідні для Вас контакти в разі виникнення непередбачених ситуацій. У будь-якій форс-мажорній ситуації ми радимо в першу чергу звертатися до гіда, який супроводжує групу.

Документи, які необхідно взяти з собою в поїздку: – закордонний паспорт, страховку. Якщо їде дитина: нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини від другого батька або від обох батьків, дитячий проїзний документ. Інші документи, які Вам видасть менеджер перед поїздкою: ваучер на поселення в готель / (або копія), програма туру, пам’ятка туристу, ваучер – документ, що підтверджує Вашу бронь готелю, яку необхідно пред’явити при поселенні (в разі групового туру, ваучер на поселення знаходиться у гіда).

Автобуси за маршрутом – класу Євро-4. За правилами перевезення пасажирів і правилами безпеки пересування автобуса по дорозі пасажирам під час руху автобуса (в салоні) забороняється розпивання гарячих напоїв (окріп, чай, кава і т.д), дозволено – під час технічних зупинок. Туалет в автобусі є, але транспортна компанія не рекомендує їм користуватися. Зупинки виконуються на вимогу пасажирів (в межах розумного).

Так, продовжити перебування або прилетіти раніше групи – можна. В такому випадку ми допоможемо Вам підібрати оптимальні варіанти перельоту і проживання. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера напрямку.

Найнеобхідніше, що знадобитися Вам в будь-якій ситуації – це гарний настрій.  А також необхідні речі для будь-якої поїздки: дві пари зручного взуття для пішохідних екскурсій, парасолька, фотоапарат, фінансове забезпечення (готівкові / тревелчеки / картку), комплект одягу (светр / піджак / куртку / штани).

Знижки для постійних туристів – надається 1% знижки за кожну поїздку. Максимальна знижка – 5%. Знижки для дітей – уточнюйте у менеджера напрямку.

При бронюванні туру необхідно внести передоплату за тур в мінімальному розмірі 50% від вартості туру. Повна оплата туру відбувається мінімум за 3 тижні до вильоту. Авіапереліт оплачується в повному розмірі при бронюванні.

Якщо ви подорожуєте до країн ЄС і у вас є біометричний паспорт – віза не потрібна. Загалом, для оформлення візи треба: Під кожним туром в додатку є документ з повним списком необхідних документів для подачі в Посольство. Закордонний паспорт, копія паспорту, довідка про заробітну плату, фінансові гарантії (спонсорство, наявність грошей на рахунку, тревелчеки), фотографії, копія довідки про шлюб \ розлучення.Конкретніше – запитуйте у менеджера напрямку.

Не побачили потрібної відповіді?

Якщо вас хвилює певне питання — пишіть

або телефонуйте нам, і ми з радістю дамо відповідь на нього.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку