Куба

Незабутні ритми Куби!

Куба вже давно отримала статус куточка світу, де панують пляжі й свіжі хвилі Карибського моря, кружляють запальні танці, а настрій задають міцні сигари та напої. Де можна сховатись від сірості й буденності повсякдення, розслабитись, відпочити та відчути п’янкий смак життя. Де чітко відчуваються революційні й волелюбні настрої, що почали асоціюватися із Кубою завдяки незламним особистостям, які ця країна подарувала світові.

Годі й гадати, чому ж ця невеличка острівна держава стала таким запаморочливо популярним туристичним напрямом серед мандрівників усього світу!

Опинившись на Кубі, Ви з першої миті відчуєте привабливу чарівність тутешніх пляжів: їх золотаві піски, м’яке сонячне тепло й ласкаві морські хвилі безперечно спокушатимуть залишитись в їх полоні, забути про всі проблеми й буквально злитися з природою. На привітній набережній Кайо-Левіса можна не лише накупатися вдосталь, але й попрактикувати снорклінг або дайвінг.

На острові Кайо-Ларго-дель-Сур Ви відкриєте для себе усю палітру відтінків синього, білого й золотого: усі ці кольори зливаються в ансамблі мальовничого пейзажу тутешніх пляжів.

А пляжі острова Кайо-Хутіас вважаються одними з найбільш незайманих у республіці Куба: саме тому тут можна годину за годиною спостерігати за крабами: як крихітними, так і великими, крізь товщу води милуватися барвистими морськими зірками на дні моря, а, якщо відплисти трохи далі від берега (що тут із легкістю вдасться навіть дитині, адже узбережжя є неймовірно пологим), зустріти велику морську черепаху!

Втім, не затримуйтесь на кубинських пляжах надто довго, адже тут є безліч цікавих місць та визначних пам’яток і за їх межами. Відвідайте барвисту Гавану — гостинну столицю Куби, повну площ, будинків, закладів, кожен з яких береже в собі захопливі історії.

Більшість з них знаходиться у районі Гавана-В’єха — історичній частині міста, що являє собою лабіринт затишних вузьких і просторих вуличок та поєднує в собі Соборну площу, Губернаторський палац, Великий театр Гавани й легендарну набережну Малекон.

Гуляючи набережною під гуркіт могутніх хвиль Карибського моря, що врізаються у причал, туристи на кожному кроці зустрічають важливі історичні пам’ятки, серед яких значно вирізняється морська фортеця Морро, що на вході в бухту. А в лютому тут проходить неймовірний кубинський карнавал.

Наситившись міськими краєвидами, можна знов покинути лінію міста й відправитись назустріч пригодам у долині Віньялес, де Ви знайдете карстові печери, скелясті каскади химерних форм, фрески наскельного живопису.

Подорожуйте разом із Феєрією!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку