Греція

Греція – сонячна колиска європейської цивілізації

Відпочинок у Греції – не для тих, хто мріє всю відпустку пролежати на пляжі або цілими днями ганятися за вдалими знімками місцевих визначних пам’яток. Хоча можна впевнено стверджувати, що сподівання навіть найзапекліших пляжників будуть виправдані, а любителі історичних цінностей зможуть довгими осінніми вечорами ділитися своїми враженнями з друзями й близькими. У Грецію потрібно їхати… за відчуттям абсолютного щастя й повноти життя. А допоможуть у цьому ніжне й тепле море, делікатна полуднева спека, пишнота грецьких пейзажів, стародавні пам’ятки історії, що заворожують, вишукана їжа й першокласне вино.

 

 

Подорож у Грецію – чудова ідея для відпочинку і влітку, і взимку. Попри доволі жаркий клімат, спека тут переноситься досить легко, а при дотриманні запобіжних заходів улітку можна зовсім безбоязно відпочивати і з дітьми. Велика кількість визначних пам’яток зробить ваш відпочинок культурно насиченим, а чарівна середземноморська атмосфера подарує відчуття легкості буття. Погодитеся, адже саме цього ми й чекаємо від довгожданого відпочинку.
У Греції чудово розвинена інфраструктура й неймовірно чуйні жителі. Навіть у найменших готелях зможуть задовольнити ваші вимоги, а будь-який перехожий підкаже, де краще перекусити і як добратися до місця, що вас цікавить.

Незважаючи на невеликі розміри країни, природа тут різноманітна й гідна замилування. Золоті пляжі, лісисті схили гір, п’янкі хвойні аромати, оливкові зарості, квіткові долини й безкрайні морські простори – усе це зливається в єдину, гармонічну картину прекрасної Еллади. Саме так іменують свою країну її жителі, а себе з гідністю називають еллінами.

Екскурсії в Греції – це античні амфітеатри, візантійські храми, фортечні стіни та безліч інших пам’ятників історії. Столиця Греції, Афіни – справжнє джерело античної архітектури, скульптури й усіляких старожитностей. Величний Акрополь, прадавній Парфенон, храм Зевса Олімпійського й храм Гефеста, Вежа вітрів і сила-силенна музеїв, де зберігаються твори мистецтва, яким понад 1000 років. Тут можна насолоджуватися пишнотою стародавньої Греції в усій її красі.

Салоніки – місто візантійської епохи, де можна помилуватися аскетичною красою церков і соборів. Однак серед туристів найбільшою популярністю користується Біла вежа, збудована в часи панування турків.

Греки дбайливо зберігають пам’ять про історію своєї держави, тому минуле тут гармонійно переплітається із сучасністю, а іноді навіть здається, що минуле – це і є сьогодення. Золоті Мікени – прекрасний тому приклад. Саме тут поховано царя Агамемнона, одного із центральних персонажів гомерівської «Іліади». А на острові Крит можна побувати в палацах із прекрасними внутрішніми двориками, які нітрохи не змінилися за століття.

Ті, хто шукають спокій і віддаленість від цивілізації, можуть відкрити для себе безліч грецьких островів. Згідно з легендою, коли Бог закінчив створювати землю, він кинув жменю коштовного каміння у море – так з’явилися грецькі острови. Смарагдові води, багатий підводний світ, затишні бухти й затоки – це справжній рай для закоханих пар, любителів дайвінгу й комфортного пляжного відпочинку.

Кухня Греції відрізняється ретельно підібраною комбінацією інгредієнтів. Розмаїття овочів, зелень, м’які сири, першокласна оливкова олія, найсвіжіші морепродукти, хліб і вино – що може бути прекрасніше? Греки готують і м’ясо – переважно баранину і птицю. Грецькі вина – якісні, однак варто також спробувати і ракію, і узо – ганусову горілку. Грецька кухня – прекрасний приклад здорової і смачної їжі, від якої просто неможливо відмовитися.

Тури в Грецію – це ідеальна комбінація відпочинку під теплим сонцем на березі моря й багатої екскурсійної програми, а також знайомство з великою культурою й традиціями грецького народу. Вирушаючи сюди на відпочинок  улітку, будьте певні, що отримаєте незабутню відпустку.

 

 

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку