Португалія

Республіка Португалія (Portugal) розташована в південно-західній частині Піренейського півострова. Країна на півночі і сході межує з Іспанією, на півдні і заході омивається Атлантичним океаном. Португалії належать також архіпелаги Азорські острови і Мадейра. Столиця країни, — місто Лісабон.

 

Це країна великих мореплавців Генріха Мореплавця і Васко да Гама. Знаменитий мореплавець Васко да Гама першим досяг західних берегів Індії. Його флот першим ступив на берег Цейлону і Суматри. Португальський мореплавець Бартоломео Діаш в 1487 р першим з європейців обігнув Африку з півдня, відкрив мис Доброї Надії і вийшов в Індійський океан і досяг одного з південних мисів Африки, який був названий мисом Бур. У 1500 р експедиція Педру Алвареш Кабрала відкрила Бразилію, а Фернан Магеллан в 1519 р відкрив протоку між материком і архіпелагом Вогняна Земля (Магелланова протока). Португальське королівство володіло колоніями на західному і східному узбережжі Африки, на сході Індії і в Південній Америці. Колоніальна епоха країни закінчилася лише в 1999 р з передачею Макао, останньою з заморських територій, Китаю.

 

Португалія подарувала світові архітектурний стиль Мануеліно, розписний глазуровану керамічну плитку азулежу, знаменитий портвейн і ліричну музику фаду, що не має аналогів в світі. Це особливий стиль традиційної португальської музики з зосередженістю на власних внутрішніх переживаннях, про любов до батьківщини, про любов взагалі, про ностальгію, про смуток і про радість. У країні величезна кількість цікавих пам’яток. Найбільш знаковими з них, на думку нашої компанії Інкомартур 93, є Лісабон, його замок Святого Георгія, монастир иеронимитов, Жеронімуш і вежа Торі-ді-Белем, Старе місто в Порту, масонський маєток Кінта-да-Регалейра, Національний палац Сінтри, палаци піна, Мафра, Пасу-Дука, Келуш, монастирі Бом Жезуш, Сан-Гонсалу і Санта-Марія де Алкобаса, мис Кабо де Рока (мис Рока), найзахідніша точка Європи, «острів вічної весни» Мадейра, острови Азорського архіпелагу Сан- Мігель і Терсейра. Слід нагадати і невелике містечко Фатіма, відомий у всьому католицькому світі завдяки чудовому явищу Богоматері трьом пастушкам Люсії, Жастіне і Франсишку. Багато прочан здійснюють хресний хід в святу Фатіму, проходячи до 500 км пішки. Люди йдуть за зціленням і прощенням гріхів, а також, для свого духовного зростання. Паломники запалюють свічки, загадуючи при цьому найзаповітніші бажання. І бажання обов’язково виконуються.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку