Камбоджа

Камбоджа: країна в обіймах Південної Азії

З півдня та сходу Камбоджу обіймає В’єтнам, з півночі — Таїланд та Лаос, з південного заходу вона охоплена Сіамською затокою Північно-Китайського моря. Тому в цій країні можна відчути мотиви кожної с сусідніх держав, хоча характер Камбоджі не сплутати ні з чим. Цей край є унікальним з різних точок зору. Саме в камбоджійських джунглях, згідно з сюжетом книги Кіплінга, виростили Мауглі. Саме тут знаходяться неповторні храми, що збереглися до наших днів із часів стародавньої Кхмерської імперії. Саме тут до сьогодні зберігається традиція фарбування шовкових виробів вручну.

На першому місці за культурною значущістю, а тому — й за широкою популярністю серед туристів, знаходиться комплекс храмів Ангкор-Ват.

Його обриси будуть знайомими тим, хто дивився фільм «Лара Крофт: розкрадачка гробниць»: більшість з кадрів було відзнято тут!

Зведений близько восьми віків тому назад, він вважається найбільшим храмом у світі.

Розмістившись на 200 км² загальної площі, він подібний цілому місту, повному стародавніх колон, величезних усміхнених статуй Будди, фігур міфічних камбоджійських напівбогинь та містичних знаків.

Столиця Камбоджі — Пномпень.

І нехай вірогідним першим враженням від цього гамірного міста буде жах від хаосу, що відбувається на дорогах, оскільки тут мало хто дотримується правил дорожнього руху — це місце все ж дійсно варте того, аби його відвідати!

Причини для цього можна перераховувати безмежно довго: безліч буддійських храмів, прекрасних як ззовні, так і зсередини, наприклад, Ват Пном, Срібна Пагода, Храм Лотоса.

Прекрасний Королівський Палац, від архітектури якого перехоплює подих.

Колоритні азійські ринки, на котрих можна не лише відчути особливості тутешньої азійської культури, пронизаної особливостями самих камбоджійців, але й придбати сувеніри на пам’ять.

Серед улюблених туристами ринків — Центральний, Нічний, Orussey.

Проте одна з головних причин — гостинність та товариськість камбоджійців, враження від котрих Ви ще довго носитимете у спогадах.

Камбоджа — країна яскравих моментів, край пригод, здатний внести пікантну іскорку в мандри кожного туриста.

Порадуйте себе феєричною поїздкою до Камбоджі, довіривши її організацію Феєрії!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку