Якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами!

Україна має неймовірно великий туристичний потенціал: можливо, навіть найпотужніший в усій Європі.

Це наше твердження зумовлене не одним лише патріотизмом і тією громадянською позицією, яку команда Феєрії виявляла не раз – а реальним станом речей. Адже саме тут, в Україні, одній із найбільших за площею європейських держав, дивовижним чином зібрана величезна кількість можливостей для туризму й відпочинку.

Абсолютно все, за чим ви зазвичай поспішаєте за кордон, можно знайти в межах нашої з вами країни. Перлини архітектури та скарби історії.
Унікальні, навіть феноменальні природні заповідники. Золоті піщані пляжі Чорноморського узбережжя. Кінематографічно досконалі краєвиди та захоплюючі легенди Карпат. Люксові лижні курорти, що не поступаються західноєвропейським ні за сервісом, ні за якістю обладнання, ні за комфортом. Мальовничі озера Волині – з гліцериновою водою, що дарує молодість і красу. Бурхливі гірські річки, ніби створені для рафтингу. Прекрасні водоспади, цілющі мінеральні джерела і визнані бальнеологічні курорти. Новітні СПА-центри, осередки зеленого та агротуризму.
Санаторії, що будували свою репутацію здравниць десятиліттями, і сучасні дитячі та родинні табори, де на ваших малюків чекає не просто відпочинок, а пригоди, без яких дитинство – не дитинство.

Феєрія охоче зорієнтує вас у цьому розмаїтті видів відпочинку, екскурсій та розваг! Хоча одразу попередимо: обрати щось одне з нашого чималого переліку турів Україною – справа не з легких.

Ну як, скажіть, отак взяти – й одразу вирішити, що краще: джипінг чи величні замки Львівщини, де знімали всіми нами улюблені кінострічки? Майстер-класи від гуцульських майстринь чи жваве спілкування з одеськими тітоньками на Привозі? Бограч, банош чи смажена барабулька? Буковинська мамалига зі шкварками чи полтавські галушки? Прогулянка романтичними вуличками Чернівців, що гордо несуть крізь століття своє звання «маленького Парижу Австро-Угорської імперії», чи плавання на яхті до затопленого старовинного монастиря?

А може, ви все життя мріяли дістатися найвищої вершини українських Карпат – Говерли? Чи навчитися грати на дримбі, як справжній мольфар? Або покататися верхи? Пройти стежками благородного розбійника Довбуша та його опришків? Зловити й засмажити собі на вечерю форель? Політати на повітряній кулі? Обігнати вітер на гірському велосипеді? Ну, або нарешті вже придбати знамениту борщівську вишиванку? А чи просто освідчитися людині, яку любите, в «тунелі кохання»? Хоча, чому лише там? Місць, які асоціюються зі словом «романтика», в Україні безліч. Он, лишень у Львові їх кілька десятків, і кожен львів’янин зі знанням справи розкаже вам, що побачення можна призначати хоч на Площі Ринок, хоч біля Високого замку, а хоч на… Личаківському цвинтарі, більше схожому на виставку барокових скульптурних шедеврів.

Ми не просто продаємо тури – ми втілюємо ваші мрії! І для того, аби вони стали реальністю, не треба ані якихось великих статків, ані надто довгих пошуків: Україна – це та країна, де щастя поруч. Варто лиш одного разу наважитись – і у вашому житті з’явиться «той самий» вікенд чи відпустка, про яку вам захочеться розповідати й згадувати, як про щось, справді незабутнє й важливе. Не кажучи вже про те, що завдяки подорожі з гідами Феєрії (справжніми фанатами своєї справи!), ви відкриєте для себе багато нового й несподіваного – на Батьківщині, до якої звикли і яку давно перестали вважати terra incognita.

Із кожним сезоном перелік українських турів Феєрії зростає – до нього додаються курортні міста й села, затишні готелі та СПА-центри, усе нові й нові маршрути та цікаві екскурсії.

Як і вся Україна, ми з нетерпінням чекаємо того моменту, коли одна з найкоштовніших туристичних перлин нашої країни – унікальний географічно, кліматично та культурно Крим – разом з іншими тимчасово окупованими територіями стане вільним від загарбників та повною мірою українським. Чим раніше це станеться, тим більше шансів відновити туристичний потенціал курортів Криму, які – ми переконані – можуть на рівних змагатися з найпопулярнішими європейськими рив’єрами.

Ми віримо: Україна стане туристичною Меккою! І разом із вами ми готові йти до цієї мети, перетворюючи її з феєричної на цілком реальну і необхідну для успіху всієї країни. Приєднуйтесь!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку