Нова Зеландія

Нова Зеландія: загадковий край

Нова Зеландія — країна відтінків подиву: тут Ви захоплюєтесь могутністю й міццю тутешніх гейзерів та водоспадів, там дивуєтесь різноманіттю новозеландської фауни, тут вражаєтесь розмірам точених океанічними хвилями скель, а там надихаєтесь чарівності химерних сіл, зведених спеціально для знімання фентезі-фільмів. А Ви готові зануритись у таємничий світ пригод на краю світу?..

Розкинувшись навіть далі на схід, ніж Австралійський континент, Нова Зеландія стала одним з найбільш омріяних та загадкових туристичних напрямів для європейських мандрівників. Таку шалену славу серед туристів ця країна отримала завдяки краєвидам неповторної природи, сучасних міст, химерних архітектурних пам’яток.

Кожен куточок Нової Зеландії позначається цікавими місцями. Втім, аби ознайомитись із різнобарвною місцевою фауною, варто побувати в різних частинах країни.  В околицях Мілфордської затоки можна на власні очі побачити пінгвінів та тюленів у їх природному середовищі. Численні туристи відправляються в путь маршрутом Абель-Тасман на зустріч із морськими котиками. А затока Островів знаменита виловом великої риби.

До найбільш відомих природних пам’яток Нової Зеландії належать печери Вайтомо, які також іменують такими, що світяться. Тут оселились тисячі світляків різних видів, кожен з яких слугує природним джерелом світла у глибоких печерах. Славнозвісна гора Кука є найвищою точкою Нової Зеландії: саме тому тут можна помилуватися величним льодовиком, кришталево-прозорими гірськими озерами, унікальною флорою й фауною.

Наймальовничішими вулканами вважаються Тонгаріро, Вайотапу, Таупо. Подолавши складності підйому, можна на власні очі побачити знамениті новозеландські гейзери, місцеві гірські породи коло котрих створюють незабутній ансамбль яскравих кольорів.

Аби відчути контраст сплетіння незайманої природи Нової Зеландії й просунутих сучасних технологій, варто побувати в столиці країни — Веллінгтоні, яка багато в чому змагається із не менш цікавими містами Оклендом та Квінстауном. Поспостерігайте за небесними тілами в Обсерваторії Веллінгтона, відвідайте Морський музей та Художню галерею.

З гори Вікторія тут відкривається найкраща панорама міста, а тутешній трамвай-фунікулер довезе Вас до Ботанічного саду. Захопливими також стануть околиці столиці. Це переважно природні заповідники: Зеландія, “Червоні скелі”, Фйордленд, Белмонт.

Наважтесь на далеку подорож разом із Феєрією!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку