Мадагаскар

Мадагаскар – це “континент в мініатюрі”

На мапі це – острів у тропіках, четвертий за величиною на планеті, що примостився збоку від Африки. А для тих, хто вже тут побував або тільки планує мандрівку на Мадагаскар, це – справжній емоційний вибух і потрясіння у хорошому сенсі цього слова.

Тут незвично буквально все.

Мадагаскар переповнений екзотичними тваринами і рослинами, яких не побачиш більше ніде. Острів на кожному кроці ошелешує величчю пейзажів: коралові рифи, згаслі вулкани, тропічні ліси, зарості баобабів і червоні піски.

Навіть столиця цієї острівної країни звучить незвично для європейського вуха – Антананаріву, а місцеві мешканці називають себе малагасійцями.

А, отже, відпочинок на Мадагаскарі – це стовідсоткова екзотика і стовідсоткові нові враження, яких у вас ще не було.

На Мадагаскарі популярні поїздки в національні парки. Основні курорти: Туліара, Морондава, Амбогіманга, Антцирабе, Іль-Сент-Марі. П’ятизіркових готелів ви навряд чи знайдете, зате повністю компенсуєте незабутніми враженнями і фото. Зрештою, де іще можна буде зробити селфі з лемуром, як не на його рідному острові?

Для тих, хто вперше вирушає на відпочинок на Мадагаскар, треба мати на увазі, що в цю країну жорстко заборонений ввіз будь-яких тварин – саме через історичну ізольованість острова і величезної кількості збережених на ньому ендеміків як серед рослин, так і серед тварин. Також слід уважно вивчити перелік дозволених до вивозу з країни сувенірів та місцевих виробів. До речі, місцеву валюту – малагасійський аріарі – також заборонено вивозити з країни.

Цікавий факт: якщо ви помітите у вашому номері чи громадському місці павутиння десь під стелею чи в кутку – не дивуйтесь і тим більше не вимагайте її звідти прибрати. Це не неохайність, а навпаки, шанування місцевого древнього звичаю вшанування мертвих. Тож прибирати павутиння для місцевих це табу – фаді. Взагалі, якщо добре ознайомитися з усіма наявними місцевими фаді – ваш відпочинок на Мадагаскарі буде значно простішим і цікавішим.

Цікавий факт-2: по-малагасійські навіть слова вдячності та вибачення звучать як azafady, що в перекладі означає “не табу”.

Окрім малагасійської, на острові спілкуються французькою мовою (спадок колоніальних часів), і трохи англійською.

При планування відпочинку на Мадагаскар слід дотримуватися таких самих медичних порад, як і при відвідуванні будь-якої тропічної країни. А під час подорожі островом – стандартних правил безпеки для туристів.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку