Еквадор

Еквадор: мандрівка до краю вулканів, джунглів й островів

У порівнянні з іншими південноамериканськими країнами Еквадор не користується значною популярністю серед туристів. І це дивує, адже ця порівняно маленька держава поєднує в собі величезне різноманіття цікавих місць, пам’яток та унікальну фауну, здатних розширити кругозір навіть досвідчених мандрівників. Різноманітний, барвистий природний світ тут доповнюється старовинною архітектурою міст, пишними курортами узбереж, яскравим темпераментом місцевого населення й приємними цінами на туристичні послуги. Словом, туризм в Еквадорі є недооціненим мандрівниками. Ми можемо це легко виправити, адже незабутня мандрівка до цієї країни вимагає лише необхідний настрій, вільний час, фінансовий запас та контакт Феєрії мандрів!

Столиця Еквадору Кіто представляє державу з гарного боку. Особливо після відвідання Каракасу (Венесуела) або Боготи (Колумбія) турист зможе відчувати себе відносно комфортно, гуляючи вулицями міста: в центрі Кіто багато поліцейських. Проте цей факт можна розглядати лише як приємне доповнення до безлічі цікавих визначних пам’яток цього міста. Це монумент Сьюдад-Мітад-дель-Мундо, що позначає місце зустрічі північної півкулі нашої планети із південною. Славнозвісна канатна дорога Телеферіко, з якої відкриваються найкращі краєвиди міста. Базиліка Національної обітниці — найбільша в Америці представниця неоготики в архітектурі. Церква Товариства Ісуса, що славиться своїм величезним нефом із вишуканим різьбленням по дереву, а також — позолоченими й золотими елементами оздоблення. Ошатна й дещо парадоксальна церква (й за сумісництвом монастир) Святого Франциска: нехай ззовні вона виглядає не надто примітно, проте різноманіття й пишність її внутрішнього оздоблення перехоплюють подих.

Саме в Еквадорі знаходиться один з найцікавіших відрізків гірської системи Анд — Долина Вулканів. Загалом в Еквадорі є понад п’ятдесят вулканів, з котрих лише вісім є активними. Тому й більшість з них є доступними для безпечного відвідання туристами. Серед них вулкан Чимборасо — найвища точка Еквадору й, через близьке до екватора розташування, — найвіддаленіша від центру Землі точка світу. Піднявшись на вершину вулкана Каямбе, вже багато років вкриту шапкою вічних снігів, Ви додасте до скарбниці своїх туристичних вражень краєвид єдиного на екваторіальному гірському поясі льодовика. Сходження ж на вулкан Антісана — непросте завдання для тих, хто любить кидати виклик самому собі: з причини відсутності єдиної протоптаної стежки до вершини, цей вулкан вважається найскладнішим для підйому в усьому Еквадорі.

Для тих, хто готовий проміняти пригоди серед засніжених вулканічних вершин на комфортний відпочинок на пляжах або походи до джунглів, — відкрита путь на Галапагоські острови! Сьогодні вони вважаються таким популярним туристичним напрямком в Еквадорі завдяки курортам: Ізабелла, Санта-Круз, Сан-Крістобаль. Чарівній фауні: блакитнолапі олуші, морські леви, фламінго, ігуани, ящірки… Й можливостям активного підводного дозвілля: снорклінг, дайвінг, плавання з морськими мешканцями.

Отримайте чергову порцію натхнення у вигляді подорожі до Еквадору разом із Феєрією!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку