Танзанія

Танзанія: прекрасний Серенгеті, велична Кіліманджаро й захопливе сафарі в одному флаконі!

Танзанія — чудовий варіант для екотуризму: на території однієї країни зібрано одні з найважливіших природних пам’яток світу! Саме тут Ви відкриєте для себе найвищу точку африканського континенту — гору Кіліманджаро, єдине місце природної міграцїі диких тварин у світі — заповідник Серенгеті, найбільшу в світі вулканічну кальдеру (улоговину вулкану, за розміром більшу за кратер) — в національному парку Нґоронґоро.

Ці місця — безперечно головні визначні пам’ятки Танзанії, а через те — і найбільш туристичні. Панорами парків Серенгеті й Кіліманджаро — ніби кадри з мультфільму про Африку!

Перед Вами відкривається краєвид на широку долину, якою гуляють усілякі африканські тварини й котру розсікає повноводна ріка. Поки в голові грає ритмічна африканська мелодія, Ви спостерігаєте дивовижне видовище.

Там п’ють воду жирафи, смішно схрестивши свої довгі ноги. За ними в розігрітому за день болоті борсаються бегемоти. А там вдалині зграя прудких зебр намагається наздогнати Сонце, що закочується за горизонт.

Цей типовий для танзанійських просторів краєвид так сильно припав до душі туристам, що її щорічно відвідує більш ніж мільйон мандрівників з усього світу! Тому сьогодні в цих парках передбачені різноманітні можливості відпочинку й розваг: серед традиційних — сафарі та кемпінг.

Танзанійський національний парк Маньяра відомий великою популяцією фламінго й слонів, в Аруші живе безліч видів жираф, в Чангу туристи прямують заради знайомства з великими черепахами, в Мікумі можна поспостерігати за популяцією диких буйволів в їх природному середовищі, а Катаві рясніє милими бегемотами.

Танзанія омивається водами Індійського океану, тому мандрівникам тут також доступні розваги на воді. Найкраще такі можливості представлені на островах. На острові Мнемба, до прикладу, можна зайнятися снорклінгом або поплавати з дельфінами.

Острів Рубондо знаменитий в колах любителів риболовлі: тут водяться великі особини нільського окуня (окремі — вагою понад 100 кілограмів!). А на острів Пемба, що належить до архіпелагу Занзібар, можна сміливо їхати за якісним пляжним відпочинком.

Танзанія — це захоплива Африка в мініатюрі: тут є все необхідне для того, аби відчути унікальну атмосферу африканської країни. Розпочніть своє знайомство з цим континентом з чарівної Танзанії разом із Феєрією!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку