Панама

Панама: міст між Америками

Панама — перешийок між Центральною та Південною Америкою, що поєднує в собі віяння й відтінки обох материків. В цій країні можна знайти собі заняття до душі у будь-яку пору року: загубитись серед хмарочосів ділових кварталів столиці держави, відчути дух старовинності перед стародавніми археологічними пам’ятниками, поніжитись під променями панамського сонця на тихоокеанському або карибському узбережжі!

Однією з головних визначних пам’яток Панами вважається Панамський канал, що з’єднує Карибське море із Панамською затокою Тихого океану.

Ця знаменита рукотворна артерія — основне джерело доходу Панами, котра приваблює щорічно безліч туристів.

Тому тут головне — не розгубитися серед різноманіття екскурсій, що пропонуються тут і там!

На багатьох шлюзах передбачені оглядові майданчики, куди тутешні гіди в першу чергу ведуть свої групи: звідси відкриваються об’ємні краєвиди на канал.

Слухаючи екскурсію про довгу історію будівництва каналу довжиною в 10 років, можна зблизька роздивитись складну конструкцію його елементів та захопитися одним з найбільших інженерних досягнень людства.

Втім, Панама — це не лише Панамський канал!

В багатьох містечках країни до наших днів збереглись яскраві приклади архітектури колоніальної сторінки історії держави.

Історичні визначні пам’ятки та руїни стародавніх споруд, що несуть свою історію через віки, можна відшукати в історичному центрі столиці — Панама-В’єхо, а також — в портових містечках Портобелло та Сан-Лоренцо.

Панамці пишаються природою своєї батьківщини: значення охорони природи для місцевих жителів підкреслює знаменитий біомузей, розміщений на самому початку Панамського каналу.

І така гордість сповна виправдовується великим різноманіттям тутешніх багатств, створених самою природою.

Це національні заповідники: Чагрес, Ла Амістад, Дар’єн, Соберанія, Койба, Бастіментос.

Острови: Перлинні, Сан-Блас, Табога.

Ідеальні для екотуризму поселення, що знаходяться у віддаленні від мегаполісів: село Санта Каталіна, міста Ель-Вайє-де-Антон та Бокете.

А також заповідні зони, куди варто відправитись заради знайомства з лінивцями: пагорб Анкон та Столичний природний парк.

Ну і звісно ж у державі, більша частина кордонів якої являє собою вихід в океан, є широкий вибір пляжів!

Лас Лахас — найкращий варіант для відпочинку з дітьми: протягом більшої частини року тут штиль або зовсім невисокі хвилі та дуже пологий спуск до води, від того й невелика глибина.

А на острівному пляжі Комарка Куна Яла доступний справжній дикий відпочинок: проживання в колоритних будиночках та місцева кухня, котрі організовують для гостей нащадки індійців народності куна.

На водні розваги в Панамі краще за все полювати на островах.

На острові Контадора проживає не більш ніж 120 чоловік, тому там, окрім активного снорклінгу, дайвінгу або серфінгу, можна також насолодитися усамітненням.

А сама назва пляжу Старфіш Біч натякає на те, що він буквально рясніє безліччю різновидів морських зірок.

Почніть свої мандри з Панами — і Ви не забудете чарівності та гостинності країн Центральної Америки.

Прямуйте в путь разом із Феєрією — і Ви відвідаєте одразу кілька країн цього захопливого куточка Землі в одному турі!

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку