ПАР

ПАР – екзотичний африканський рай з європейським комфортом

Південна Африка – унікальний регіон світу, а ПАР серед тамтешніх країн займає особливе місце. За рівнем сервісу та якістю туристичної інфраструктури ПАР не відрізняється від країн Європи, а деякі її регіони за природними характеристиками нагадують європейські країни. До речі, ПАР найбільш економічно розвинута країна Африки, однак завдяки самобутній культурі і давнім традиціям, етнічній різноманітності і багатій природі вона зберегла справжню «чорну» африканську екзотику і неповторний колорит.

Відпочинок у ПАР – це кожного разу нові враження. Східний Кейп нагадує Швейцарію, Західний Кейп виглядає як Франція з її виноградниками та терпким вином, у провінції Лімпопо ви поринаєте в світ фермерів і нескінченного простору, в Мпумаланга мандруєте серед африканського бушу та дикої природи, а в Квазулу-Натал гостюєте у справжнього короля зулусів та відчуваєте запах тропіків.

Цікаві факти про ПАР

1905 року в Південній Африці видобули найбільший в світі алмаз – Cullinan, вага якого 3106,75 карата. Південна Африка входить у першу трійку країн світу з найякіснішою питною водою – її тут можна пити з-під крану в більшості міст і населених пунктів. А на Капському півострові на один гектар території припадає більше видів флори, ніж в будь-якому іншому районі світу.

Кейптаун, мис Доброї Надії та Столова гора

Кейптаун – одне з найкрасивіших і барвистих міст ПАР. Тут багато цікавих пам’яток, а головне – панує особливий волелюбний дух. Місто розташоване біля підніжжя Столової гори, з якої в ясну погоду відкривається приголомшливий вид на саме місто, Капський півострів і морську бухту з білосніжними яхтами. Тут ви можете сміливо залишитися на тиждень і щодня отримуватимете абсолютно нові враженнями. З менш відомих нашим туристам пам’яток радимо відвідати вулиці району Бo-Kaaп з їх різнобарвною архітектурою, пляжі Кампс Бей, ботанічний сад Кірстенбош і, звісно ж, набережну Вотерфрант з її морськими котиками, які «засмагають» прямо на пірсі.

Поїздка на мис Доброї Надії стане незабутньою пригодою для кожного туриста. Поїздка займає повний день, а по дорозі можна відвідати пляжі Боулдерс з колоніями пінгвінів, колоритні ринки в Саймонс Таун, винні маєтки з кращими південноафриканськими сортами цього благородного напою.

Страусині ферми Оудсхорна

Відвідування Оудсхорна немислимо без екскурсії на одну зі страусиних ферм, яких в ПАР налічується понад 400. Чотири з них мають статус Show Farms, куди туристи їдуть на ознайомчий тур. Під час туру можна побачити цих птахів у різні періоди їхнього життя. У програмі також перегони на страусах. Найсміливіші туристи мають змогу осідлати цю дивну птицю…

Велика біла акула

Плавання, яке в іншому випадку коштувало б вам життя, тут буде цілком безпечним, оскільки відбувається під керівництвом досвідченого інструктора та під захистом залізної клітки. Однак, опустившись під воду і подивившись «очі в очі» цьому морському чудовиську, раптом розумієш, наскільки клітка тендітна перешкода і наскільки могутній світ підводних глибин. Акули – аж ніяк не дурні, а допитливі і цілком розумні тварини, і їхнє панування в морі триває набагато довше, ніж людське на землі.

Спостереження за китами

Щороку в затоку Фолс Бей для любовних ігор припливають кити. Морських гігантів можна побачити прямо з берега або з прогулянкових катерів, ціни на які – цілком доступні. Аби побачити китів, найкраще запланувати поїздку з липня по жовтень, хоча кити з’являються уже в червні і можуть залишатися тут аж до грудня.

Крюгер парк

Національний парк Крюгера – один з найбільших парків у Південній Африці. Він розташований на території провінцій Мпумаланга і Лімпопо. Заснований 1898 року трансваальським президентом Полом Крюгером, парк нині займає майже 2 мільйони гектарів і відомий на весь світ унікальною флорою і фауною. Тут мешкає 147 видів і понад 250 000 особин тварин, включно з представниками «Великої п’ятірки» – 300 чорних носорогів, 2 500 білих носорогів, 8 000 слонів, 900 леопардів, 15 000 буйволів і 2 000 левів. Крім того, в парку проживають 507 різновидів птахів, 49 видів риб, 148 видів рептилій та ростуть 336 видів дерев.
На території Парку більше 20 кемпінгів надають послуги різного рівня: від найпростіших, наметових, до розкішних, з ванними кімнатами, басейнами, бібліотеками, ресторанами, кафе, автозаправними станціями, супермаркетами і полями для гольфу.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку