Страхування під час подорожі

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про туризм», страхування туристів при здійсненні туристичних поїздок (медичне і від нещасного випадку), є обов’язковим і забезпечується суб’єктами туристичної діяльності на основі угод із страховиками. 

Туристи вправі самостійно укладати договори на таке страхування. У цьому випадку вони зобов’язані завчасно підтвердити туроператору або турагенту наявність належним чином укладеного договору страхування. Договором страхування повинні передбачатися надання медичної допомоги туристам і відшкодування їх витрат при настанні страхового випадку безпосередньо в країні (місці) тимчасового перебування. 

Інформація про умови обов’язкового страхування має бути доведена до відома туриста до укладення договору на туристичне обслуговування. Обов’язкове (медичне та від нещасного випадку) страхування здійснюється один раз на весь період туристичної поїздки. 

На вимогу туриста туроператор чи турагент забезпечують страхування інших ризиків, пов’язаних із здійсненням подорожі. 

За бажанням туриста з ним може бути укладено договір про страхування для покриття витрат, пов’язаних з анулюванням договору на туристичне обслуговування за ініціативою туриста, або угоду про страхування для покриття витрат, пов’язаних з передчасним поверненням до місця проживання при настанні нещасного випадку або хвороби. 

Ми співпрацюємо з єдиною в Україні компанією зі спеціалізацією в сфері туристичного страхування, – «Європейське туристичне страхування».

 

На підставі Договору з «ЄТС» ми пропонуємо своїм клієнтам наступні страхові продукти: 

1. Комплексне страхування подорожуючих за кордоном України. 

2. Комплексне страхування подорожуючих по Україні. 

Обидва продукти містять у собі: 

  • Страхування медичних витрат;
  • Страхування від нещасних випадків;
  • Страхування цивільної відповідальності за шкоду життю, здоров’ю та майну 3-х осіб;
  • Страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою від запланованої поїздки, її перериванням, а також запізненням в поїздку і з поїздки;
  • Страхування багажу.

 З програмами страхування Ви можете ознайомитися в нашому офісі, ми відповімо на всі питання, що стосуються страхових випадків, вартості страховки, дій туриста при настанні страхового випадку.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку