УЗБЕКИСТАН: МРІЯ СХОДУ

04.03.2021, ВІД 41 677 UAH (1 420 USD), 10 ДНІВ

27.03.2021 — 05.04.2021 — друга дата

Ташкент — Самарканд — Бухара — пустеля Кизилкум — Хіва — Чарвак — Ташкент

Груповий авіатур, в якому Вас буде супроводжувати наш гід з України.

Узбекистан — це скарби Великого Шовкового шляху, блакитні мечеті Самарканда і караван-сараї Бухари, стародавня Хіва і сучасна столиця Ташкент. Щедра кухня, відмінні вина, привітність і гостинність.

Узбекистан, екскурсійний тур

ДЕНЬ 1. ПЕРЕЛІТ У ТАШКЕНТ

Переліт в Ташкент. Трансфер і розміщення в готелі. Ночівля.

ДЕНЬ 2. ТАШКЕНТ

Сніданок. Оглядова екскурсія по Ташкенту, столиці Узбекистану і найбільшому місту Середньої Азії: релігійний центр історичного кварталу площа Хаст-Імам з Соборною мечеттю і прекрасними зразками середньовічної східної архітектури — медресе Барак-Хана і мавзолеєм Кафа-аль-Шаші Мазар; найбільше медресе старого Ташкента Кукельдаш (зовнішній огляд); найстаріший і самий колоритний базар Ташкента — Чорсу. Після обіду в Уйгурському ресторані відвідування головної площі Узбекистану — площі Незалежності і скверу Аміра Темура з пам’ятником Тамерлану. Ночівля.

ДЕНЬ 3. САМАРКАНД

Ранній сніданок. Трансфер на залізничний вокзал Ташкента. Відправлення в Самарканд на швидкісному поїзді Афросіаб (08:00 — 10:10). Після прибуття екскурсія по неповторному Самарканду, найдавнішого торговому місту на Великому шовковому караванному шляху і середньовічної столиці могутньої династії Тимуридів. Огляд зазначеної в списку світової спадщини ЮНЕСКО найвідомішою площі Центральної Азії — Регістан з величним архітектурним ансамблем медресе Улугбека, медресе Шер-Дор і медресе Тіллі-Карі і усипальниці Великого Тамерлана в мавзолеї Гур-Емір. Обід і дегустація самаркандського плову. У другій половині дня продовження знайомства з унікальним історичним спадщиною Самарканда, де протягом століть перетиналися народи і культури: відвідування мечеті Бібі-ханум і найстарішого базару Сіаб. Розміщення в готелі. Ночівля.

ДЕНЬ 4. САМАРКАНД

Сніданок. Після огляду монументального ансамблю мавзолеїв Шахи-Зінда і обсерваторії Улугбека, найзначнішою на Сході, відвідування знаменитої шовкової килимової фабрики Худжум. Обід в національному ресторані з майстер-класом з приготування мантів. Вільний час в Самарканді. Ночівля.

ДЕНЬ 5. БУХАРА

Сніданок. Трансфер на залізничний вокзал Самарканда. Відправлення в Бухару на швидкісному поїзді Афросіаб (10:00 — 11:42). Екскурсія по колоритною Бухарі, найбільшому в Центральній Азії центру культури, науки і релігії протягом багатьох століть, з оглядом головних визначних пам’яток «перлини Сходу»: мавзолей Саманідів, усипальниця Чашма Аюб, комплекс Боло-Хауз, старовинна фортеця Арк, комплекс Співай-Калян, медресе Абдулазіз-Хана, медресе Улугбека. Розміщення в готелі. Ночівля.

ДЕНЬ 6. БУХАРА — ПАЛАЦ СІТОРАІ Мохі Хоса

Сніданок. Вранці поїздка в заміську літню резиденцію бухарського хана — прекрасний палац Сітораі Мохі Хоса. Продовження екскурсії по місту-музею Бухарі: одна з центральних площ Лябі-Хауз, медресе Кукельдаш, медресе Надіра Діванбегі і знамениті торгові бані. Після обіду в національному ресторані відвідування бухарської Золотошвейна фабрики і смушевій майстерні. Вільний час. Ночівля.

ДЕНЬ 7. Величні пустелі Кизилкум

Сніданок. Переїзд через величну пустелю Кизилкум уздовж річки Амудар’ї в Хіву, головне місто знаменитого Хорезмського оази. Розміщення в готелі. Вільний час для відвідування сувенірних крамниць і майстерень. Ночівля.

ДЕНЬ 8. Хіва

Сніданок. Екскурсія по внесеній до списку світової спадщини ЮНЕСКО кріпосного кварталу Ічан-Кале в серці історичної Хіви, одного з найдавніших міст Азії, легендарної столиці середньовічного Хорезма: комплекс Пахлаван Махмуда, фортеця Куня-Арк, медресе і мінарет Іслам Ходжі, палац Таш Хаулі, медресе Алакуль хана, мечеть Джума, мінарет і медресе Мухаммад Амін-хана. Обід в національному ресторані. Переїзд нічним поїздом в Ташкент.

ДЕНЬ 9. ТАШКЕНТ

Прибуття в Ташкент. Переїзд в урочищі Чимган в гірському масиві Тянь-Шань і підйом на канатному підйомнику на оглядовий майданчик на висоті 2290 м. Вільний час. Обід в традиційній Чайхона. Розміщення в готелі в Ташкенті. Пізно ввечері трансфер в аеропорт.

ДЕНЬ 10. ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Виліт з Ташкента.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ

 • нічліги і сніданки в готелях 3-4 * в двомісних номерах з душем, WC;
 • сніданки і обіди згідно з програмою;
 • групові трансфери;
 • послуги супроводжуючого і місцевих гідів;
 • залізниці квитки на швидкісний поїзд «Афросіаб» Ташкент-Самарканд-Бухара;
 • залізниці квитки на поїзд з Ургенча в Ташкент;
 • основні екскурсії російською мовою, зазначені в програмі;
 • проїзд комфортабельним транспортом під час основних екскурсій, якщо такий передбачений;
 • підйом і спуск на канатці в гірському курорті «Амірсой»;
 • мінеральна вода на кожен день туру.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧАЄ

 • міжнародні авіаперельоти: Київ-ТАШКО-Київ (через Стамбул) від 580 дол .;
 • медичну страховку (Тарифи >>>);
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і храмах;
 • оренду аудіоапаратури для проведення екскурсій (10 $, оплата до виїзду);
 • обов’язкові чайові місцевим водіям і гідам (25 $).

ВАЖЛИВО!

Згідно з оновленими правилами, громадянам, які прибувають в Узбекистан, потрібно буде надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше 72 годин до в’їзду.

По прильоту в аеропорту обов’язково проведення експрес-тесту на антиген COVID-19 (інформація оновлена 25.12.2020).

Актуальна інформація про візи, дозволу і заборони на перетин кордонів в умовах пандемії COVID-19 — https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

Рекомендації та актуальні дані по COVID-19 Міністерства охорони здоров’я України — https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку