ТУРИ на карнавали в Європі-2020

5 турів з відвідуванням найцікавіших карнавалів Європи: карнавали в Італії, карнавали у Франції, карнавали в Португалії, карнавали в Німеччині, карнавали Бельгії, карнавали Нідерландів 

Тури в активному наборі!

Карнавали Європи — це особливий період урочистостей та веселощів, які супроводжуються масовими гуляннями. Виберіть маршрут, в якому можна відвідати Італію і Францію чи Португалію.

Кожну групу буде супроводжувати гід і Ви будете насолоджуватися подорожжю без турбот про організацію.

Карнавали в наших турах:

  • Венеціанський карнавал — карнавальні заходи «Політ Ангела» і конкурс кращих карнавальних костюмів на площі Сан Марко. Час проведення з 08 лютого по 25 лютого.
  • Карнавал в Ніцці — один з трьох найстаріших карнавалів світу. Можливість відвідати «Парад вогнів» *. «Битва квітів» * — супроводжуване музичними колективами яскраву ходу, під час якого з величезних прикрашених платформ, що нагадують гігантські квіткові кошики, найкрасивіші дівчата і юнаки Лазурного берега в яскравих костюмах кидають у натовп глядачів букети троянд, лілій, мімози, гвоздик. Час проведення з 15 лютого по 29 лютого 2020 року.
  • Карнавал в Ментоне — знаменитий Свято лимонів (або карнавал цитрусових), у якого немає аналогів в світі! Все на цьому святі прикрашено лимонами і апельсинами — понад 130 тонн цитрусових використовується для прикрашання міста та карнавальної ходи! Час проведення з 15 лютого по 03 березень 2020 року.
  • Карнавал в Віареджіо — місце проведення грандіозного параду величезних ляльок, найзнаменитішого в Італії після венеціанського, який не поступається йому в помпезності і пишності. Участь * в карнавальні заходи. Час проведення з 01 лютого по 25 лютого 2020 року.
  • Карнавал на Мадейрі — це один з найграндіозніших і веселих свят. У п’ятницю Фуншал прокидається під звуки численних оркестрів та карнавальних ходів. Свято швидко поширюється по всьому місту, а вечорами, п’ять днів поспіль, на Муніципальної площі йдуть всілякі вистави. Час проведення з 19 лютого по 26 лютого 2020 року.
  • Каранавал в Кельні — перший карнавал в Кельні пройшов в 1823 р Це найбагатолюдніший і яскравий карнавал в Німеччині, в 2020 р основні святкування пройдуть 20-28 лютого.
  • Карнавал в Алсті — один з цікавих і незвичайних карнавалів проходить щорічно в лютому, перед Великим постом, в старовинному бельгійському місті Алст. Цей карнавал включений в список шедеврів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Карнавал зазвичай триває три дні, в 2020 р — 23, 24, 25 лютого.
  • Карнавал в Маастріхті — щорічний карнавал, одне з найяскравіших подій в житті не тільки Маастрихта, а й усіх Нідерландів. У 2020 році він відбудеться 23 — 26 лютого.
  • Карнавал в Аахені — один з яскравих і барвистих німецьких карнавалів проходить щорічно з старовинному університетському місті Аахен. У давнину це місто служив столицею франкських королів і став місцем поховання Карла Великого.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку