Карнавал на Мадейрі

Гарантований тур!

У нас новинка!

Тур на яскравий, різнобарвний, гучний, веселий і просто неймовірний Карнавал на Мадейрі – це можливість пізнати культуру та традиції, які зроблять відпочинок ваших туристів незабутнім.

На мандрівників чекають цікаві екскурсії островом вічної весни. А також, можливість стати частиною святкових подій карнавалу, відчути ритм та енергію надзвичайного дійства.

Дати туру:  08.02 – 15.02.2024

 

Маршрут: Фуншал – Курал даш Фпейраш, Піку душ Барселу , мису Гаражау – Пік Аріейру, Рібейро Фріо , Сантана, Порто Круж, мис Сан Лоренсу, Машіку –
Камара де Лобуш, мис Кабу Жирау , Рібейра Брава, плато Пауль-да-Серра, Порту Моніш

 

Дати ЦІНА (місце в DBL) Готель 4* ЦІНА (місце в DBL) Готель 5* Доплата за SNGL 4*/5* Дитина до 14 років Дитина до 12 років 3-я в номері
08.02 – 15.02.2024 695 845 340/390 -30 -50

 

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.

День 1
ПЕРЕЛІТ ДО ФУНШАЛУ
Переліт до Фуншалу. Зустріч групи в аеропорті Фуншалу, груповий трансфер до готелю. Поселення. Ночівля.

День 2
ФЕШЕНЕБЕЛЬНИЙ ФУНШАЛ
Сніданок. Пішохідна екскурсія історичним кварталом фешенебельного Фуншалу, що розташувався у природньому амфітеатрі на пологих схилах гір столиці Мадейри: замок Святого Лаврентія, що сторіччями захищав головний порт острову і де обов’язково зупинялись європейські каравели на шляху до Індійського океану в епоху морської величності Португалії, свідки стародавньої традиції самоуправління кафедральний собор Успіння Богородиці та муніципалітет, міський ринок Лаврадореш – рай для поціновувачів тропічних фруктів, та вулиця «розфарбованих дверей» в кварталі традиційних ресторанів. Вільний час. Ночівля.

День 3
КАРНАВАЛ
Сніданок. Вільний день для відвідування карнавалу.
Карнавал – це один з найвеселіших свят на Мадейрі. В цей день Фуншал наповнюється звуками численних оркестрів та яскравими кольорами карнавальної ходи. Атмосферу свята доповнюють різноманітні вистави на Муніципальній площі. Свято швидко розповсюджується по всьому місту та триває до пізнього вечора.

День 4
НАВКОЛО ФУНШАЛУ
Сніданок. Пропонується екскурсія «Навколо Фуншалу»*: загадкова долина черниць Курал даш Фрейраш у кратері вулкану, проба місцевих лікерів; зупинка на оглядовому майданчику Піку душ Барселу з найкращою 360⁰ панорамою на Фуншал та з фантастичними видами на океан та безлюдні острови; прогулянка унікальним тропічним садом, в якому зібрані та складені в мальовничі маршрути дивовижні колекції екзотичних рослин та квітів з усього світу; можливість відчути адреналін спробувавши місцеву розвагу – спуск на плетених санях «табаган»*, поїздка до південного мису Гаражау, де можна побачити всесвітньо відому та першу в Португалії статую Христа з розпростертими руками. Повернення до готелю. Ночівля.

День 5
«ВЕРШИНИ ТА ХВИЛІ»

Сніданок. Оглядова поїздка на цілий день по східній частині острову «Вершини та хвилі»*: знаменитий пік Аріейру (1818 м) та запаморочливі види на найвищі вершини острову, гірська прохолода у квітучому Рібейро Фріо та прогулянка по леваді Балкойш, традиційні дерев’яні будинки північного узбережжя Сантана, візит до старовинної фабрики рому в Порто Круж з дегустацією, стрімкі скелі східного мису Сан Лоренсу, перша столиця Мадейри та гостинний курорт з найвідомішими пляжами – Машику. Обід* в типовому ресторані. Повернення до готелю. Ночівля.

День 6
ПРОГУЛЯНКА ЛЕВАДАМИ. САТИРИЧНИЙ КАРНАВАЛ.
Сніданок. Пропонується екскурсія на пів дня «Прогулянка Левадами»*.
Вузькі водні канали, які йдуть в обхід гір та ущелин, а іноді заходять в тунель, який простягається на кілометри. Це і є левади. Саме їх спорудження може по праву зрівнятися з єгипетськими пірамідами. Сюди покладена праця багатьох поколінь. Мальовничі маршрути проходять реліктовим лісом, що зберігся на землі після Льодовикового періоду та знаходиться сьогодні під охороною ЮНЕСКО. Для прогулянки левадами рекомендовано вдягнути спортивне взуття та бути готовими до фізичного навантаження. Повернення в готель. Вільний час.
Бажаючі можуть здійснити прогулянку містом, оскільки карнавальні заходи ще продовжуються і, в цей день в центрі Фуншалу відбувається яскрава жартівлива процесія, коли місцеві мешканці вбираються в бешкетні костюми і йдуть центральною вулицею міста, пародіюючи Головну карнавальну ходу та розважаючи таким чином присутніх глядачів. Ночівля в готелі.

День 7
«НЕПОВТОРНА МАДЕЙРА»
Сніданок. Оглядова поїздка на захід острову «Неповторна Мадейра»*: бананові плантації південних схилів, мальовниче традиційне рибацьке селище Камара де Лобуш, найвища океанічна скеля Європи мис Кабу Жирау (580 м) та захоплюючий подих оглядовий майданчик на його верхній точці, селище Рібейра Брава, Сан Вісенте, високогірне плато Паул де Серра, звідки беруть початок найбільш відомі левади Мадейри, незвичайні «природні» басейни Порту Моніш, в яких за бажання можна покупатися*; водоспади північних схилів та казкові панорами «балкону Мадейри» перевалу Енкумеада. Також в цей день буде нагода спробувати місцеві сухі вина, відвідавши виноробню Кінта Барбузана. Повернення до готелю. Ночівля.

День 8
ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ
Сніданок. Вільний час. Груповий трансфер в аеропорт Фуншалу.

 

До вартості включено:

 • груповий трансфер аеропорт – готель – аеропорт під зазначені рейси / розклад основної групи;
 • ночівлі в готелі 4* або 5* в дво-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • транспортне обслуговування за програмою;
 • екскурсії, зазначені в програмі.

До вартості не включено:

 • квитки до/з Фуншалу (авіаквитки з міст Європи до Фуншалу – від 250 €)
 • проїзд до/з а/п Будапешту (залізничні квитки + групові трансфери – від 93 € / в один бік)
 • медичну страховку;
 • оренду аудіо комплекту – 12€ (придбання до виїзду в тур – зі знижкою 20%);
 • проїзд міським транспортом;
 • вхідні квитки та супроводження гіда в музеях, соборах, парках;
 • додаткові екскурсії, позначені зірочкою *;
 • туристичні податки в готелях за маршрутом;
 • сервісний транспортний сбір – 10€.

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку