ІОНІЧНА ГРЕЦІЯ - ДОСТУПНИЙ ВІДПОЧИНОК НА МОРЕ!

Життя одне - живи!

Вже хочете? Тоді просто обирайте готель і дату - а ми потурбуємося про все інше: літак до Яніни, трансфер до обраного готелю, професійні гіди і наше фірмове обслуговування. Ласкаво просимо до раю!!

Кращий курорт для відпочинку — Парга

  • Парга — курорт, розташований між прибережними районами Превези та Ігумениці. Обираючи для відпочинку Паргу, ви отримуєте одразу «3 в 1»: дивовижну природу, зручне розташування і космополітичну атмосферу.

  • Парга мальовнича: саме тут гармонійно поєднуються гори і кристальне чисте море, оливкові, апельсинові, кипарисові гаї та затишні бухти, оповиті зеленню скелі і прекрасні піщані пляжі. Тут можна не лише насолодитися плаванням у спокійному теплому морі, а й зайнятися різноманітними водними видами спорту і розвагами.

  • Парга культурно-насичена: достатньо згадати, що саме в Парзі, за легендою, розташований вхід до підземного царства Аїда. Окрім власної цікавої історії (від старогрецьких храмів до венеціанських замків, мусульманських кварталів і артефактів Старого міста), саме звідси найзручніше вирушати на екскурсії до інших відомих пам’яток — наприклад, відвідати унікальні монастирі Метеори або відправитися на вивчення Іонічних островів.

З 04.07 щосуботи  в Грецію на курорт Парга.
Вартість від 349 євро/8 днів: з авіа, проживанням, сніданками.

                             

Отримуйте першими всі акції та цікаві пропозиції!

Ваш e-mail:

 

 

Ваше ім'я:  

Підписатись на розсилку